Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


XXVII Niedziela zwykła, 2 października 2022 roku

Dziś po Mszy św. o g. 18.00 rozpocznie się spotkanie młodzieży II roku przygotowań do bierzmowania.

Rozpoczął się październik, a wraz z nim nabożeństwa październikowe. W naszym kościele są odprawiane w dni powszednie o g. 17.15, w niedziele zaś o g. 17.00.

Jutro Msza św. o g. 18.00 za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych.

W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Podczas Mszy św. wieczornej modlić się będziemy nowenną do św. Jana Pawła II. Zapraszamy do modlitwy przez jego przyczynę. Modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne, a po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlitewnej św. Jana Vianeya. Grupa ta wspiera swoją modlitwą wszystkich kapłanów.

W piątek (w odpust) przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiadać będziemy rano od g. 7.00 i po południu od g. 16.00. Msza św. I piątkowa dla dzieci o g. 16.30. Również w piątek o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, oraz cotygodniowe wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Z racji dłuższej uroczystości odpustowej nie będzie konferencji przed chrztem dziecka.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, jakiekolwiek rocznice, gościom, i uczestnikom tej liturgii składamy najlepsze życzenia, abyśmy umieli otwierać swoje serca na wszelkie dobro i miłość, a Boża łaska niech zapali w nas szczególne pragnienie świętości.