Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


IV Niedziela zwykła, 29 stycznia 2023 roku

Dziś po Mszy św o g. 11.30 schola wystawi jasełka Bożonarodzeniowe. W imieniu dzieci i ich rodziców bardzo serdecznie zapraszamy.
Dziś o g. 17.00 niedzielne nabożeństwo różańcowe.

W czwartek obchodzimy ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO - Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na początku każdej Mszy św. Gromnice zapala się w wyjątkowo trudnych chwilach życia; mają też chronić rodziny przed dostępem zła i utraty wiary. Dzień 2 lutego jest także Światowym Dniem Życia Konsekrowanego.
W czwartek Msze św. o. g. 7.00, 9.00, 16.30, 18.00 i 19.30.
Z racji święta w czwartek nie będzie czynna kancelaria.

W piątek – przypada I piątek miesiąca. Spowiadać będziemy rano od g. 7.00 i po południu od g. 16.00. O g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W piątek także dodatkowa Msza św. pierwszo-piątkowa o g. 16.30. Również w piątek o g. 19.00 konferencja dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka.

Najbliższa sobota to I sobota miesiąca. W ten szczególny, wybrany przez Matkę Najświętszą dzień oddajmy Jej nasze serca, zawierzmy nasze rodziny, polećmy trudne sprawy naszego życia. Uroczysta Msza św. o g. 18.00 połączona z indywidualnym błogosławieństwem. Pół godziny wcześniej różaniec. Możemy dołączać swoje intencje.

W minionym tygodniu zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli nam drzwi swych mieszkań. Doświadczyliśmy spotkań, które były dla nas zbudowaniem i czuliśmy radosną parafialną więź. Dziękujemy za serdeczność, troskę oraz zaangażowanie w sprawy naszej parafii, za złożone ofiary, a także za wiele okazywanego nam wrażliwego ciepła. Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Wszystkich solenizantów i jubilatów najbliższego tygodnia ogarniamy naszą modlitwą i życzymy im, by umocnieni łaską Ducha Świętego, odważnie podążali drogą Bożych przykazań oraz doświadczali szczerej miłości, która pozwoli im z większą gorliwością wypełniać swoje powołania.